Skip to main content
Hliníkové přístřešky na auto

Přístřešek na karavan typ PJR

By 27. 3. 20216 dubna, 2021No Comments

Přístřešek na karavan typ PJR

Vysoký hliníkový přístřešek pro parkování karavanů a obytných vozů. Přístřešek na auto poskytuje široké uplatnění nejen pro soukromé účely, ale i v komerční oblasti.

Kategorie:
Hliníkové přístřešky na auto
Záruka:
10 let
Barva:
Bílá, Stříbrná, Hnědá, Šedá, Černá, Bronzová
Střešní krytina:
Lexan
Konstrukce:
Samonosná

Popis přístřešku

Tento přístřešek je ideálním způsobem zastřešení a ochrany vašeho karavanu či obytného vozu. Díky vysoké konstrukci a stojnám jen z jedné strany umožňuje bezproblémové parkování a manipulaci i s rozměrnými vozy a přívěsy.

Konstrukce hliníkových přístřešků je z eloxovaného hliníku. Střešní krytina v podobě plného lexan má vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření).

Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Takže nejen, že ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně, také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice či orkánu.

Specifikace:

 • Barva konstrukce:  Šedá, stříbrná, hnědá, černá, bílá
 • Barva krytiny: Kouřově modrá s ochranou proti horku

Výhody:

 • Moderní design
 • Bezúdržbové materiály
 • na výběr z mnoha velikostí
 • Kvalitní Japonská konstrukce
 • Krytina s UV a IR ochranou

 

Přístřešky jsou jako jediné v ČR certifikovány TÜV. Nejedná se o čínské kopie, ale o japonský originál se zárukou 10 let.

 

Přístřešky je možné dodat v různých rozměrech, délkách, šířkách a výškách. Rádi pro vás vymyslíme a navrhneme nejideálnější řešení dle vašich požadavků a potřeb.

Nejčastější rozměry

Dotaz na prodejce

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Více o zpracování osobních údajů