Skip to main content
Zimní zahrady

Celoroční zimní zahrada SUPERTHERM

By 27. 3. 20216 dubna, 2021No Comments

Celoroční zimní zahrada SUPERTHERM

Systém založeny a štíhlé, vysoce odolné hliníkové konstrukci vás na první pohled zaujme svou kvalitní povrchovou úpravou.

402 500 Kč

Kategorie:
Hliníkové zimní zahrady
Záruka:
2 roky
Provedení:
Celoroční

Díky zimní zahradě SUPERTHERM získáte další obytný prostor. V létě si budete užívat propojení s přírodou, v zimě ušetříte spoustu cenné energie. Důsledná tepelná izolace může totiž výraznou měrou pomoci při snížení nákladů na vytápění.

Celý systém je založen a štíhlé, vysoce odolné hliníkové konstrukci. Na první pohled vás zaujme svou kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost bez viditelného poškození.

Zimní zahrady SUPERTHERM využívají skládací systém, díky kterému vás nadchnou maximálním komfortem snadné obsluhy. Složené panely zaberou minimální plochu a podle přání se mohou otevírat jednostranně, doprostřed, nebo oboustranně a skládat se dovnitř nebo ven. Jeden z panelů, konstruovaný jako dveře, lze otevírat dovnitř nebo ven. Systém zajišťuje úplné otevření velkých ploch, stejně jako bezpečné zavření.

 

Výhody: 

 • Vhodné do obytných prostor
 • Otevírá se ven a dovnitř (okna, skládací dveře)
 • Bez sloupků
 • Možnosti duální barvy
 • Tloušťka skla až 62 mm

Použití: 

 • Zimní zahrada + další obytný prostor
 • Zasklení restaurací, kaváren, showroomu

Uvedená cena je za rozměr šíře 250 cm x hloubka 200 cm. Zimní zahrady vyrábíme a montujeme na míru. Před výrobou místo zaměříme a vyrobíme na zakázku každého zákazníka. Jde o zakázkovou výrobu. Pro přesnou cenu nás kontaktuje nebo zašlete poptávkový formulář. Zpracování nabídky je nezávazné.

Dotaz na prodejce

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Více o zpracování osobních údajů