Skip to main content
Hliníkové pergoly

Hliníková pergola typ PJR s lexanem

By 28. 3. 20216 dubna, 2021No Comments

Hliníková pergola typ PJR s lexanem

Hliníková pergola s tepelnou ochranou a vysokou světelnou propustností materiálu.

Kategorie:
Hliníkové pergoly
Záruka:
2 roky
Barva:
Bílá, Stříbrná, Hnědá, Šedá, Černá, Bronzová
Střešní krytina:
Lexan
Konstrukce:
Samonosná

Popis pergoly

Moderní designová hliníková pergola se stíněném série PJF vám poskytne příjemný odpočinek i za horkých dnů. Plochá rovná střecha se spádem, střešní krytina je z plného lexanu a vypadá jako sklo. Střešní krytina má navíc vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření).

Specifikace:

 • Barva konstrukce:  Šedá, stříbrná, hnědá, černá, bílá
 • Barva krytiny: Kouřově modrá s ochranou proti horku

 

Výhody:

 • Moderní design
 • Bezúdržbové materiály
 • Na výběr je z mnoha velikostí
 • Kvalitní Japonská konstrukce
 • Krytina s UV a IR ochranou

Pergola je samonosná zpravidla na dvou nebo třech sloupcích s tím, že nevyžaduje kotvení do stavby. Díky tomu, lze pergolu velmi dobře použít i jako zahradní altán. Konstrukce je z eloxovaného hliníku, takže nevyžaduje na rozdíl od jiných materiálu žádnou údržbu.

Největší výhodou oproti ostatním hliníkovým pergolám je nejen design, ale zejména funkční střešní krytina v plného lexanu, kde nedochází ke kondenzaci vody. Střešní krytina má skutečně jednu z nejlepších stínících funkcí. Hliníkové pergoly jsou jako jediné v ČR cerfifikovány TÜV. Nejde o čínské kopie, ale o japonský originál se zárukou 10 let.

Nejprodávanější velikosti a barvy pergol jsou skladem k okamžitému dodání. Pergoly dodáváme jak bez montáže, tak v případě zájmu také včetně montáže na klíč a to po celé ČR, tak i Slovensku. Montáž je možná dvěma způsoby – přímým betonováním do výkopu nebo použitím ocelových přírub, které se kotví na chemické kotvy do předem připraveného základu. Pro více informací náš kontaktujte, zašleme vám přesnou cenu dodání na klíč včetně montáže. 

Nejčastější rozměry

Dotaz na prodejce

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Více o zpracování osobních údajů